DJ na všechno

DJ

DJ

S kvalitním DJ máte úspěch vaší akce zaručen. Disponuji neomezenou audio databankou ve které se nachází vždy jen to nejlepší z každého hudebního žánru. Nadšeni budou i ti nejnáročnější tanečníci. Ať už se jedná o jakoukoliv generaci tanečníků, společně zažijeme nezapomenutelnou show.

Dj Jan Meruna

Sportovní dj

Sportovní Dj Jan Meruna

Sportovní DJ

Největšími úspěchy v dýdžejingu se mohu pyšnit ve sportovní sekci. Díky společnosti "Livebros" jsem se dostal na akce typu - "MS v hokeji U20 2020, Ostrava Beach Open 2019 nebo MS ve softballe 2019". Příprava hudby na míru, stříhání hudby, nahrávání voiceoverů, tvoření hudební show. Není úžasnější pocit, než dostat diváky v hale do varu.

Pořádáte sportovní závody, dětský turnaj, atletické závody, fotbalový turnaj vaší firmy nebo jakoukoliv sportovní událost? DJ na vaší akci nesmí chybět. Hudba a zvukové efekty dodají úplně jiný rozměr. Společně probereme detaily a připravím hudební doprovod, aby váš turnaj byl jedinečný.

Video DJ

Video DJ

Videodiskotéka je zážitek nejen pro váš sluch ale i pro vaše oči. Pouze málo DJ má veškeré své hudební zásoby i ve videoklipech. Disponuji nekonečným video archivem, ve kterém najdete známe klipy z internetu, ale i jedinečné ústřižky z živých koncertů, které vám zprostředkují neopakovatelný zážitek.

Dj Jan Meruna

Kolikrát se vám stalo, že jste chtěli napodobit kroky známých zpěváků či tanečníků, ale nevzpomněli jste si, jak to vlastně dělali? S videodiskotékou se stačí podívat na projekci a hned jste za krále tanečního parketu. Videoprojekci jsem schopný zprostředkovat v jakkoliv velkém prostoru.

Hledáte DJ nebo video DJ na svoji akci?

Ke každé akci i klientovi přistupuji individuálně.
Proberme společně podrobnosti spolupráce na vaší akci.